2004 Yılında Bilişim Sektöründe Faaliyet göstermeye başlamış olan şirketimiz İthalat sektöründe hızla ilerleme kaydetmiştir.İlerleyen Teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile sürekli kendini yenilemiş ve aktif olmayı başarmıştır.
        Gelişen Teknoloji ile Led Sistemler ve Reklam Hizmetleri alanında faaliyetini sürdürmekte olan şirketimiz Sistem Led Market Reklam ve Tanıtım Hizmetleri Oto Aksesuar ve Reklam Hizmetleri üzerine İthalatını sürdürmektedir. Halen Çin Halk Cumhuriyeti, Guangzhou Kentinde Ofisi bulunmakta olan şirketimiz İthalatını yapacağı ürünleri bizzat yerinde ve test ederek ithal etmekte ve 1. muhatap olarak faaliyet göstermektedir.
        İthalat sektöründe faaliyete başlamış olan firmamız sektörün gelişimine uygun bir şekilde kaliteli ve ekonomik ürünlerin tüketiciye ulaşmasında öncü olan firmalar arasında faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Kaliteli ürün tercihi ve satış sonrasına dönük hizmet amaçlamayı hedef edinmiştir. Uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazmak öncelikli hedeflerindendir. 
        Geçmişten gelen tecrübe ve güvenilirliğimizle hizmet etme gayretimiz sürecektir.

Sistem Led Market Reklam ve Tanıtım Hizmetleri

 

 


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok